Yokohama, 30.lipnja, nedjelja, 13:00 CET
Ova stranica se automatski refresha svake 2,5 minute
(Ronaldo 67, 79)
BRAZIL JE PRVAK SVIJETA !!!

90+3.min -
KRAJ UTAKMICE

90+3.min - Ronaldo place na klupi Brazila

90.min - Dodane su tri minute sudačke nadoknade

90.min - Odmah je Dnilson atraktivno prošao trojicu njemačkih igrača

90.min -
IZMJENA - Ulazi Denilson umjesto Ronalda. Veliki pljesak u Yokohami.

88.min - Brazilci čuvvaju loptu da prođe vrijeme. Još nekoliko minuta do velikog brazilskog slavlja.

84.min -
2 IZMJENE - Umjesto Bodea ušao je Ziege, a umjesto Ronaldinha ulazi Juninho

83.min - Sjajna obrana Marcosa. Lopta je u gužvi na 7-8 metara došla do Bierhoffa, koji odlično puca iz prve, a Marcos sjajnim refleksom brani.

79.min -
GOL BRAZIL (Ronaldo) - Po desnoj strani prošao je Kleberson, ubacio je po podu na 16 metara gdje Rivaldo preskaće loptu, a na drugoj strani Ronaldo šalje loptu uz samu vratnicu u mrežu

77.min -
IZMJENA - Voller sve baca u napad, umjesto Jeremiesa ulazi Asamoah

74.min -
IZMJENA - Ulazi Bierhoff umjesto Klosea.

72.min - Čuvaju Brazilci loptu, a Njemci je već nekoliko minuta nemaju u posjedu

67.min -
GOL BRAZIL (Ronaldo) - Ronaldo je ukrao loptu Hamannu na 20 metara, odigrao je Rivaldu, koji puca, Kahn brani, ali odbija loptu na koju natrčava Ronaldo i sa 3-4 metra šalje loptu u mrežu

66.min - Jeremies se ipak vraća u igru

64.min - U obostranom kližećem startu Jeremiesa i Cafua stradao je Njemac jer mu je Cafu oštro ušao u koljeno. Jeremies traži zamjenu.

61.min - Cafu i Ronaldinho odigrali su dupli pas, nakon kojeg Cafu šalje oštru loptu pred njemači gol gdje zamalo kasne Rivaldo i Ronaldo

59.min - Udarac Ronalda iz slobodnog udarca pogađa živi zid

58.min - Rivaldo je pokušao podići loptu preko Ramelowa, kojeg lopta pogađa u ruku i Collina suci slobodan udarac za Brazil na 20 metara od gola Kahna

57.min - Hamann je povukao do 20 metara odakle je snažno pucao malo, malo preko gola. Dobar udarac Hamanna.

55.min - Klose je povukao s lijeve strane prema sredini, vratio je Fringsu čiji udarac odlazi preko gola

53.min - Sa lijeve strane ubacio je Carlos, a udarac sa 4 metara glavom Roque Juniora brani Kahn. Collina sudi prekršaj u napadu Juniora

49.min - Slobodni udarac sa 30 metara izveo je Neuville, Marcos brani loptu, koja od
STATIVE odlazi Roberu Carlosu u noge. Sjajan udarac Olivera Neuvillea.

47.min - Njemci su izborili korner, nakon kojeg sam sa 5-6 metara Jeremies puca glavom, ali lopta sretno za Brazilce nekog pogađa u bloku i spašava Marcosova vrata

46.min - Počinje drugih 45 minuta finala SP-a između Njemačke i Brazila

Posjed lopte:  56 : 44 %

45+1. min -
KRAJ 1. POLUVREMENA

45+1.min - Oštru loptu u šesnaesterac uputio je Roberto Carlos, ona dolazi do Ronalda, koji sa 11-12 metara iz okreta pogađa Kahna u noge. Fantastična prilika za Brazil. Kahn - Ronaldo 3:0.

45.min - Dodana je jedna minuta sudačke nadoknade

45.min - Kleberson je udarcem sa 20 metara pogodio
VRATNICU.

42.min - Kleberson je povukao do 16 metara odakle po podu puca pored gola

41.min - Jeremies je sa 20 metara lijevo iskosa pucao, no lopta odlazi preko gola

40.min - Fantastična igra Njemačke, Brazilci nemaju odgovor za njihovu igru.
Posjed lopte: Njemačka - Brazil: 55: 45 %

36.min - Sjajni Schneider je izborio još jedan korner, nakon kojeg Collina svira prekršaj u napadu

34.min - I dalje Brazilci ne uspjevaju probiti čvrste Njemce, no svejedno su dvaput uspjeli gurnuti Ronalda u zicere.

30.min - Još jednom je Ronaldo ostao sam, primio je loptu na rubu kaznenog prostora na prsa, ali nije dobro uspio pucati, pa njegov slab udarac lako lovi Kahn. Bila je to još jedna situacija jedan na jedan Ronaldo - Kahn. 2:0 za Kahna.

29.min - Odlična dubinska lopta išla je prema Bodeu, koji loše prima loptu na 10 metara od gola Brazila

25.min - Pokušao je po lijevoj strani proći Bode, ali Cafu izbija u korner, koji uz dosta poteškoća Brazilci izbijaju u polje

22.min -
Posjed lopte: Njemačka - Brazil:  60 : 40 %

18.min - Ronaldinho je sjajno odigrao za Ronalda, koji sam sa 7-8 metara desno iskosa puca užasno loše pored suprotne vratnice. Bila je to pozicija jedan na jedan Ronaldo - Kahn i nevjerovatno slaba reakcija Brazilca.

15.min - Još jednom je ubacio Schneider, a ispred Klosea izbija Roque Junior

11.min - Schneider je probio desnu stranu i uputio oštru loptu na pet metara od gola Marcosa, gdje Edmilson izbacuje u korner, koji Brazilci lako brane. Bilo je vrlo opasno.

11.min - Njemaci odlično stoje na terenu, imali su nekoliko brzih akcija, koje zasad prekidaju Brazilci

9.min -
ZUTI KARTON zbog lakta u skoku prema Edmilsonu dobio je Klose

8.min - Pogriješio je Ramelow na rubu svog šesnaesterca, Kleberson mu krade loptu, ali mlako puca u ruke Kahna

5.min - Zbog oštrog prekršaja na Neuvilleu na centru igrališta
ZUTI KARTON dobio je Roque Junior

2.min - Sigurni Kahn hvata centarsut iz kornera

2.min - Ronaldindo je prošao po lijevoj strani, gdje ga je dočekao Linke, koji klizecim startom izbacuje u korner

1.min - Počela je finalna utakmica SP-a. Njemci su krenuli s centra.

U Yokohami sviraju nacionalne himne, za nekoliko minuta će početi veliko finale SP-a.