Kostarika - Brazil  2 - 5
Seoul, 13.lipnja, 8:30
Turska - Kina  3 - 0
(Sas 6, Korkmaz 9, Davala 84)
Turska je visokom pobjedom protiv Kine osigurala prolaz medju 16 najboljih SP-a. Dva rana gola omogucila su Turcima mirnu igru u zivoj utakmici.
(Wanchope 38, Gomez 50 // Marin ag. 10, Edilson 12, Edmilson 37, Rivaldo 61, Junior 63,
Brazil je uvjerljivom pobjedom nad Kostarikom zavrsio natjecanje u skupini C, sa stopostotnim ucinkom u sve tri utakmice. Dobra vijest za Brazilce je ponovni povratak Ronalda u igracku formu.
Brazil - Kina 4 - 0
(Carlos 15, Rivaldo 32, Ronaldinho 44-11m, Ronaldo 54)
Brazil je ocekivano pobijedio repezentaciju Kine sa visokih 4 - 0. Prvi pogodak zabio je Roberto Carlos iz slobodnog udarca u 15 minuti. Gol je bio njegovom stilu, koji je primirio na pocetku samouvjerene Kineze.
Izbornik debitanata na SP-u Kine Bora Milutinovic, prvu ce utakmicu voditi protiv reprezentacije Kostarike, koju je na SP-u u Italiji 1990. doveo do osmine finala.
Kina - Kostarika  2 - 0
(Gomez 61, Wright 64)
Reprezentacija Kostarike pobijedila je Kinu u tvrdoj i teskoj utakmici. Borbeni Kinezi do 61. minute drzali su rezultatsku neizvjesnost ali njihovo neiskustvo kostalo ih je dva pogotka u vlastitoj mrezi unutar samo 3 minute.
(Emre Belozoglu 56 // Parks 86)
Kostarika i Turska odigrali su neodluceno 1 - 1. Tim je rezultatom pitanje plasmana u osminu finala obje momcadi ostalo potpuno otvoreno do posljednjeg kola, u kojem se sastaju Brazil i Kostarika te Turska i Kina.

©   Nogometni magazin                                                                                               • Naslovnica

Hrvatska reprezentacija - Skupina G Skupina A  |  Skupina B  |  Skupina C  |
Skupina D
  Skupina E  |  Skupina F  |  Skupina H  |  Reprezentacije  |  Stadioni  |  Raspored  |  Zanimljivosti  |  Prijateljske utakmice  |  Liga prvaka  |  Kup UEFA  |