Subota, 20.04.2013.

Jupiler liga: Pogodak Tomislava Mikulića

Hrvatski nogometaš Tomislav Mikulić bio je strijelac za Oud-Heverlee Leuven koji je slavio na gostovanju kod Mechelena s 5-1 u dvoboju 4. kola skupine B doigravanja za Europa ligu u sklopu belgijskog prvenstva...

Seth De Witte je bio strijelac za vodstvo domaćih u 41. minuti, ali gosti su u nastavku uspjeli ne samo preokrenuti, već i deklasirati suparnika. A preokret je pokrenuo upravo 31-godišnji Mikulić, postigavši u 55. minuti pogodak poslije kornera. Za bivšeg stopera Osijeka i Dinama to je prvi ovosezonski pogodak u svim natjecanjima.

Do kraja utakmice su još po dva gola za OH Leuven zabili Sawaneh Ibou i Alessandro Cerigioni. Obje su momčadi, inače, završile dvoboj s igračem manje: domaćima je u 61. minuti isključen Joachim Van Damme, a gostima 13 minuta kasnije Stefan Gislason.