Utorak, 23.04.2013.

Azijska Liga prvaka: Kranjčar bez osmine finala

Iranski nogometni klub Sepahan, čiji je trener hrvatski stručnjak Zlatko Kranjčar, nije se uspio plasirati u osminu finala azijskog izdanja Lige prvaka…

U 5. kolu skupine C Sepahan je u Dubaiju svladao domaći Al-Nasr s 2-1, ali mu to nije bilo dovoljno budući da su u drugoj utakmici katarska Al-Gharafa i Al-Ahli iz Saudijske Arabije odigrali neodlučeno 2-2. Kranjčaru je trebala pobjeda Al-Ahlija kako bi ostao u igri i u zadnjem kolu protiv Al-Gharafe lovio drugo mjesto. Ovako Al-Gharfa ima četiri boda više i trećeplasirani Sepahan je više ne može dostići.

Inače, u današnjoj je utakmici Kranjčarova momčad povela u 29. minuti pogotkom Crnogorca Radomira Đalovića, nekadašnjeg napadača Zagreba i Rijeke. Izjednačio je Hassan Taher u 71. minuti, a osam minuta kasnije je pobjedu gostima donio Mohammad Gholami.