Nedjelja, 19.05.2013.

Turska superliga: Pobjeda Prosinečkog za kraj, pogodak Zeca

Momčad Kayserispora, koju vodi hrvatski stručnjak Robert Prosinečki, pobijedila je kao domaćin Beşiktaş 2-0 u posljednjem, 34. kolu turskog prvenstva…

Pogotke za Kayserispor postigli su Arica u 70. i Bobo u 86. minuti. Bila je to treća uzastopna pobjeda momčadi Roberta Prosinečkog, koja je prvenstvo završila na petom mjestu i zamalo je ostala kratka u borbi za pozicije koje vode na europsku pozornicu.

Bivši napadač Šibenika, bosansko-hercegovački napadač Ermin Zec, bio je strijelac za svoj Gençlerbirligi u domaćem remiju protiv Bursaspora 2-2. Zabio je u 24. minuti za vodstvo domaćina 2-1. Bio je to njegov šesti pogodak ove sezone.

Momčad Galatasaraya svoj je 19. naslov državnog prvaka osigurala još dva kola prije kraja prvenstva.