Petak, 03.05.2013.

Danska Superliga: Tičinović strijelac za Nordsjælland

Mladi hrvatski nogometaš Mario Tičinović (21) bio je strijelac za Nordsjælland u 30. kolu danske Superlige…

Aktualni danski prvak je odigrao neodlučeno 2-2 na gostovanju kod Silkeborga i tako zadržao matematičke izglede za obranu naslova. Tičinović je doveo Nordsjælland u vodstvo u 16. minuti, ali domaći su u drugom poluvremenu preokrenuli preko Martina Svenssona i Kaspera Risgarda. Bod gostima u 85. je minuti ipak osigurao Jores Okore.

Spomenimo da je Tičinoviću ovo bio drugi ovosezonski prvenstveni pogodak. Bivši veznjak Hajduka u igri je ostao do kraja prvog poluvremena, dok je Ivan Runje odigrao svih 90 minuta u obrani gostiju.

Nordsjælland na drugom mjestu ima devet bodova zaostatka za Københavnom koji može potvrditi naslov u nedjelju protiv Brøndbyja.