Nedjelja, 26.05.2013.

Brazilska Serie A: Prvenstvenu sezonu pogotkom otvorio Messijev bratić

U subotu je krenulo 58. po redu brazilsko nogometno prvenstvo, Serie A. Odigrane su tri utakmice prvog kola...

U onoj s najviše pogodaka Vitoria iz Bahije dočekala je Internacional iz Porto Alegrea.

Domaće je u vodstvo već u drugoj minuti utakmice, na asistenciju Damiana Escudera, lijepim pogotkom doveo Argentinac Maxi Biancucchi.

Riječ je o 28-godišnjem bratiću Lionela Messija, koji je cijeli dosadašnji tijek karijere proveo u Latinskoj Americi.

Prvi prvenstveni pogodak u Brazilu ove sezone Maxiju i Vitoriji, kao ni rano (12. minuta) 2-0 vodstvo, na kraju nisu donijeli pobjedu. Završilo je 2-2 nakon što je 19-godišnji veznjak Fred najprije asistirao Diegu Forlanu za 2-1, a potom i sam zabio za konačnih 2-2.