Utorak, 03.12.2013.

Ukrajinska Premierliga: Šahtar slavio kod Čornomoreca

Nogometaši Šahtara, ukrajinski prvaci, slavili su s 1-0 kod Čornomoreca, u ogledu 18. kola ukrajinske Premierlige...

Na izuzetno teškom gostovanju pogodak odluke postigao je Brazilac Luiz Adriano, i to u posljednjim trenucima prvog dijela.

Koliko je teško gostovanje kod kluba koji je nedavno doma s 2-1 pobijedio zagrebački Dinamo, u ogledu Europa lige, govore brojke u domaćem prvenstvu. Do utorka je Čornomorec pobijedio u šest domaćih utakmica, a uz to je imao dva remija. Imao je do danas i razliku pogodaka 11-3, a ovo mu je bio prvi domaći poraz u sezoni.

Hrvatski nogometaš Darijo Srna je odigrao svih 90 minuta za goste, dok je Eduardo u igru ušao u 65. minuti.