Srijeda, 11.12.2013.

Hrvatski 23-godišnji nogometaš Damjan Đoković u ponedjeljak je postigao spektakularni gol gotovo sa sredine igrališta, u prvenstvenoj domaćoj pobjedi svog Cluja protiv Navodarija 6-1...

Bila ja to vrlo zanimljiva akcija u 2. minuti susreta koju je pokrenuo upravo Đoković izvođenjem kornera s desne strane. U šansu je gurnuo svog suigrača Mafteija koji se ''proslavio'' promašajem s dva metra. Lopta je u nastavku akcije stigle gotovo do sredine igrališta, odakle ju je Đoković uputio prema suparničkom golu. Možda je uočio da je golman stajao dosta ispred svog gola. Lopta je jednom odskočila od podloge, prešla je iznad iznenađenog vratara suparničke momčadi i završila u mreži!

Bio je to treći prvenstveni pogodak rođenog Zagrepčanina u 12. nastupu dresu Cluja, u kojem Đoković igra na posudbi iz Bologne. Tom je klubu pristupio u lipnju iz Cesene, u kojoj je proveo protekle dvije sezone.