Petak, 27.12.2013.

FA podigao optužnicu protiv Marka Hughesa

Engleski nogometni savez (FA) pokrenuo je disciplinski postupak protiv menadžera Stokea Marka Hughesa zbog njegova neprimjerenog ponašanja tijekom utakmice protiv Newcastlea…

U dvoboju 18. kola Premierlige Newcastle je slavio s 5-1, a put do pobjede mu je uvelike bio olakšan nakon što je Stokeu u 43. minuti isključen drugi igrač. Vodio je u tom trenutku Stoke s 1-0, a kad je Marc Wilson u samo tri minute postao drugi igrač s crvenim kartonom, Hughes je bijesno napucao loptu u teren.

Dakako, sudac Martin Atkinson ga je odmah isključio, a sada ga je dočekala i optužnica FA-a koja će vrlo vjerojatno rezultirati i kaznom.

''Ponašanje Marka Hughesa u završnici prvog poluvremena bilo je neprimjereno. Do 2. siječnja ima rok za odgovor na optužnicu'', stoji u priopćenju FA-a.