Ponedjeljak, 28.10.2013.

Josip Knežević s dva gola presudio Šahteru

Bivši nogometaš Osijeka Josip Knežević donio je pobjedu svom Kairatu u 31. kolu kazahstanskog prvenstva. Kneževićev klub gostovao je kod aktualnog prvaka Šahter Karagandyja te slavio s 2:1, a oba pogotka za goste postigao je 25-godišnji veznjak.

Najprije je u 19. minuti donio prednost gostima, a nakon što je poravnao Zenkovič (25-11m), u nastavku je u 73. minuti pogodio za konačnih 2:1. Knežević je time doveo Kairat nadomak plasmana u kvalifikacije Europske lige sljedeće sezone, jer kolo prije kraja kazahstanskog prvenstva njegova momčad zauzima treće mjesto, s tri boda prednosti ispred četvrtoplasiranog sastava lige. Inače, ovo je bio osmi prvenstveni pogodak Kneževića ove sezone.

- Mislim kako je Klub sve bolji i bolji. Dolaze sve kvalitetniji igrači, a konačno vjerujem kako možemo ispuniti očekivanja navijača i vodstva Kluba, rekao je Knežević za službenu stranicu Kluba.