Subota, 30.11.2013.

Turska Süperlig: Prvi domaći remi Prosinečkoga i Kayserispora

Kayserispor, momčad koju trenira hrvatski strateg Robert Prosinečki, odigrao je na svom terenu utakmicu bez pogodaka, u sklopu 13. kola turske Süperlig...

Kayserispor i Akhisar su remizirali (0-0), čime se nastavila pomalo nevjerojatna crna serija Akhisara u gostima. Naime, niti na sedmom gostovanju ove sezone Akhisar nije postigao pogodak, makar je cijelo drugo poluvrijeme igrao s igračem više. Ipak, i sa očajnim je napadom taj klub došao do trećeg neodlučenog rezultata na strani.

U 43. minuti je Brazilac Cleyton zaradio dva žuta kartona, pa je Kayserispor do kraja bio s igračem manje, ali je uspio po prvi puta ove sezone, na domaćem travnjaku, odigrati remi. I dalje je sastav Roberta Prosinečkog blizu dna, na pretposljednjem mjestu.