Ponedjeljak, 04.11.2013.

Turska Süperlig: Prosinečki u završnici ostao bez pobjede

U ponedjeljak su odigrane tri utakmice 10. kola turske Süperlig, a za tri boda može žaliti Kayserispor, momčad koju vodi hrvatski trener Robert Prosinečki...

Do 87. minuti Kayserispor je vodio na gostovanju kod Antalyaspora 2-1 i smiješila mu se prva ovosezonska pobjeda u gostima. No, tri minute prije kraja Lamine Diarra je postigao izjednačujući pogodak za konačnih 2-2.

Momčad Roberta Prosinečkog je vodila 1-0 i 2-1. Portugalac Sereno je već u 5. minuti zabio za 1-0, dok je Yilmaz u 71. povećao na 2-1, ali su se gosti na kraju ipak morali zadovoljiti samo s jednim bodom.

Kayserispor ima jednu pobjedu, tri remija i šest poraza u sezoni, te se nalazi na pretposljednjem mjestu ljestvice.