Četvrtak, 07.11.2013.


Europa liga: Na rasporedu utakmice četvrtog kola

Dva hrvatska predstavnika u ovom natjecanju hvataju večeras posljednji vlak za ostanak u konkurenciji za šesnaestinu finala, no neće imati nimalo lagan posao, budući da zagrebački Dinamo gostuje kod PSV-a, dok Rijeka na svom terenu dočekuje Lyon.

U skupini A Swansea i Valencia imaju priliku pobjedama u gostima osigurati prva dva mjesta, kao i Ludogorets u skupini B. Isto vrijedi za Salzburg i Efbjerg u skupini C, te Rubin u skupini D, koji na svom terenu dočekuje drugoplasirani Wigan.

Rijeka - Lyon: 2,67 3,31 2,73 (LIVE)


U skupini E Fiorentina i Dnipro čvrsto drže prva dva mjesta, a u skupini F Eintracht će pokušati na gostovanju u Izraelu nastaviti svoj niz od tri pobjede. U skupini G dvije vodeće momčadi, Rapid i Genk, večeras igraju u gostima, a u skupini H vodeća Sevilla dočekuje Liberec, pa će Estoril i Freiburg međusobno odigrati važnu utakmicu u borbi za drugo mjesto.

Ukoliko Rijeka ne uspije zaustaviti Lyon, susret Vitorie i Betisa mogao bi se pokazati presudnim u borbi za drugo mjesto u skupini I, dok se Lazio u skupini L ima priliku pobjedom na svom terenu otresti pratnje Limassola.

Tottenham i Anzhi Makhachkala mogli bi riješiti sve dvojbe u skupini K, a u sličnoj su situaciji i PAOK i AZ Alkmaar u skupini L.

Skupina A

18:00 Kuban Krasnodar - Swansea
19:00 St.Gallen - Valencia

Skupina B

19:00 Ludogorets Razgrad - Chornomorets
19:00 PSV Eindhoven - Dinamo Zagreb

Skupina C

19:00 Esbjerg fB - Elfsborg
19:00 Standard Liege - Salzburg

Skupina D

18:00 Rubin Kazan - Wigan
19:00 Maribor - Zulte-Waregem

Skupina E

19:00 Dnipro - P.Ferreira
19:00 Pandurii - Fiorentina

Skupina F

19:00 APOEL Nicosia - Bordeaux
19:00 Maccabi Tel Aviv - Eintracht Frankfurt

Skupina G

21:05 Rapid Beč - Genk
21:05 Thun - Dynamo Kyiv

Skupina H

21:05 Estoril - Freiburg
21:05 Sevilla - Liberec

Skupina I

21:05 Rijeka - Lyon
21:05 Vitoria de Guimaraes - Betis

Skupina J

21:05 Lazio - Apollon Limassol
21:05 Legia - Trabzonspor

Skupina K

21:05 Tottenham - FC Sheriff
21:05 Tromsř - Anzhi Makhachkala

Skupina L

21:05 AZ Alkmaar - Shakhter Karagandy
21:05 Maccabi Haifa - PAOK

Preuzeto sa euronogomet.com