Utorak, 14.01.2014.

Francuski Liga kup: PSG u polufinalu

Nogometaši PSG-a opravdali su ulogu favorita i 3-1 pobjedom na gostovanju kod Bordeauxa izborili plasman u polufinale francuskog Liga kupa...

PSG je poveo golom Javiera Pastorea potkraj prvog poluvremena. Početkom nastavka Bordeux se vratio golom Gabonca Andrea Biyogha Pokoa, te je rezultat 1-1 stajao na semaforu sve do same završnice.

Tada je pariški sastav dvama golovima u razmaku od dvije minute presudio pobjednika. U 86. minuti zabio je Adrien Rabiot nakon lijepog proigravanja Pastorea, da bi konačnih 1-3 postavio "džoker s klupe" Blaise Matuidi i to samo devet minuta po ulasku u igru.

PSG-ov trener Laurent Blanc je u ovom susretu izveo jaku postavu predvođenu Zlatanom Ibrahimovićem i Thiagom Silvom.

Preostala tri četvrtfinalna ogleda francuskog Liga kupa na rasporedu su u srijedu.