Nedjelja, 12.01.2014.

Prijateljske: Bilićev Beşiktaş remizirao s Borussijom (M)

Mnoge nogometne lige još uvijek miruju, pa tako dotični klubovi koriste ovo vrijeme za pripremu i odigravanje prijateljskih utakmica...

Beşiktaş, momčad koju vodi hrvatski strateg Slaven Bilić, odigrao je utakmicu protiv Borussije iz Mönchengladbacha, te je završilo bez pobjednika 1-1. Poveo je bundesligaš pogotkom Peniel Kokou Mlape u 71. minuti, a šest minuta prije kraja na konačnih je 1-1 postavio Mustafa Pektemek.

NEC Nijmegen, posljednjeplasirana momčad nizozemskog prvenstva u ovom trenutku, je pobijedila Werder 1-0, dok su u bundesligaškom obračunu Hertha i Hannover odigrali bez pogodaka.

Spomenimo i da je Fenerbahçe, uvjerljivo vodeća momčad turskog prvenstva, izgubila 2-1 od turskog trećeligaša Alanyaspora.