Subota, 27.07.2013.

Austrijska Bundesliga: Bjelica teško stradao u Salzburgu

Nogometaši Red Bull Salzburga pred svojom su publikom u derbiju drugog kola austrijskog prvenstva deklasirali aktualne prvake, nogometaše bečke Austrije, 5-1...

Imala je gostujuća momčad, koju s klupe vodi hrvatski stručnjak Nenad Bjelica, 2-1 na poluvremenu nakon što je Grünwald u 40. minuti uspio smanjiti početno vodstvo domaćina.

Internacionalnim zvijezdama ispunjena domaća momčad u drugom je poluvremenu postigla tri gola.

Dvaput je strijelac za pobjednike bio Slovenac Kevin Kampl, a zabili su još Brazilci Alan i Ramalho, te Španjolac Soriano.

Ovom je pobjedom momčad njemačkog trenera Rogera Schmidta ostala sama na vrhu prvenstvene ljestvice.