Nedjelja, 01.09.2013.

Ukrajinska Premierliga: Remi kijevskog Dinama, pobjeda Černomoreca

Nogometaši Černomoreca, suparnici u skupini Europa lige zagrebačkog Dinama, nastavljaju s vrlo dobrim partijama ove sezone u ukrajinskom nogometnom prvenstvu...

U nedjelju, u utakmici 8. kola, Černomorec je s minimalnih 1-0 pobijedio Iličevec na svom travnjaku, a u 72. minuti je strijelac jedinog pogotka bio Aleksej Antonov, prvi klupski napadač. Inače, Černomorec je nastavio s izuzetno tvrdim igrama pred svojim navijačima.

Ovo je bila druga domaća pobjeda u sezoni (uz jedan remi), a u tih 270 minuta Černomorec je zabio tri gola. Trenutačno je ta momčad na diobi trećeg mjesta na ljestvici.

Kijevski Dinamo je remizirao s Dnjiprom na svom travnjaku (1-1), u utakmici u kojoj su sudjelovala trojica hrvatskih nogometaša. Na klupi Dinama je do kraja ostao tek Domagoj Vida. Ognjen Vukojević za Dinamo i Ivan Strinić za Dnjipro su odigrali svih 90 minuta, dok je za goste u 57. minuti ušao Nikola Kalinić.