Ponedjeljak, 01.07.2013.

U MLS ligi se golovi zabijaju i škaricama dok se leži

Američka MLS liga dugo je bila nogometno gledano egzotično područje, no činjenica je da već godinama kvaliteta te lige raste, kadrovi klubova su sve popunjeniji poznatijim i kvalitetnijim igračima...

Uza sve to, igra se atraktivno, a najbolji je primjer posljednje kolo, točnije, utakmica Montreala i Colorada u kojoj su gosti slavili 4-3 pogotkom Cascija u petoj minuti sudačke nadoknade.

No, potez utakmice je svakako onaj iz 38. minute kada je domaći nogometaš Haasoun Camara izjednačio na 1-1. Naime, Camara je postigao pogodak dok je ležao...

Prije nego što je lopta došla do njega Camara je pao na travu, ostao je sekundu-dvije ležati na njoj, lopta se dokotrljala do njega, a on ju je prvo ležeći podignuo s trave i škaricama pospremio u mrežu.