Subota, 31.08.2013.

Primeira: Poraz Rijekinog suparnika Guimaraesa

U prvoj utakmici 3. kola portugalskog nogometnog prvenstva u srazu dviju Vitoria, gostujuća iz Setubala slavila je protiv one iz Guimaraesa s uvjerljivih 4-1...

Vitoria Guimaraes je, podsjećamo, suparnik Rijeke u skupini I Europa lige i gostovanjem kod portugalske momčadi Riječani otvaraju natjecanje po skupinama 19. rujna.

U utakmici protiv Setubala rezultat na semaforu bio je 1-1 do 55. minute, kada su gosti zabili tri gola u razmaku od samo 12 minuta, a pritom je dvostruki strijelac bio Ramon Cardozo. Jedini gol za Vitoriju Guimaraes, kojoj je ovo bio prvi ovosezonski poraz nakon jedne pobjede i remija, zabio je Marco Matias.

Primeira, 3. kolo:

Vitoria Guimaraes - Vitoria Setubal 1-4 (Matias 45 / Tavares 20-11m, Cohene 55, Cardozo 59, 67)

Redoslijed: 1. Sporting Lisabon 6, 2. Porto 6, 3. Rio Ave 6, 4. Estoril 6, 5. Braga 6, 6. Vitoria Guimarães 4...