Subota, 31.08.2013.

Turska Süperlig: Uvjerljivi domaći poraz za Prosinečkoga

Robert Prosinečki i njegov Kayserispor nisu se dobro proveli tijekom subote, u utakmici 3. kola turske Süperlig. Elazigspor je s 3-1 slavio kod Kayserispora...

Katastrofalno je odigrala prvo poluvrijeme momčad hrvatskog trenera, pa je tako od 15. minute, pa nadalje, primala gol svakih deset minuta do 35. Seriju je otvorio Yilmaz, nastavio je Görk, a dovršio Özkaya, nakon čijeg je gola svjetlilo visokih 3-0 za goste.

U nastavku je domaćin zaigrao mnogo bolje, ali je uspio tek preko brazilskog nogometaša Jaje smanjiti na konačnih 3-1.

Vanja Iveša, hrvatski vratar u Elazigsporu, ostao je na klupi tijekom ovog ogleda.

Za Kayserispor je ovo bio drugi poraz u tri odigrane utakmice, te se trenutačno nalazi na desetom mjestu ljestvice. Na vrhu su Kasimpaşa i Bilićev Beşiktaş, koji ima utakmicu manje i maksimalnih šest bodova.