Petak, 12.07.2013.

Gold Cup: Panama upisala i drugu pobjedu, slavlje Meksika

Nogometni reprezentativci Paname upisali su i drugu pobjedu u drugom nastupu na CONCACAF Gold Cupu, natjecanju koje obuhvaća reprezentacije Sjeverne i Srednje Amerike i Kariba, a održava se u SAD-u...

U 2. kolu je Panama s 1-0 pobijedila Martinik, a opet je junak pobjede bio Gabriel Torres, koji je svega pet minuta prije kraja bio miran pri udarcu s bijele točke. Podsjetimo da je Torres postigao oba pogotka za Panamu na premijeri natjecanja, kada je uz 2-1 pred njima pao Meksiko.

Inače, recimo da je Martinik u završnici susreta, od 73. minute, igrao i s igračem manje zbog dva žuta kartona Berdixa.

Nogometaši Meksika, koji su inače osvojili ovo natjecanje posljednja dva puta, pobijedili su Kanadu 2-0 i tako upisali prve bodove na natjecanju. Raul Jimenez je pred sam kraj prvog dijela, u 42. minuti, postigao prvi pogodak za Meksikance, dok je priča zaključena u 57. minuti kada je Marco Fabian bio precizan u izvođenju jedanaesterca.