Subota, 22.06.2013.

SP U-20: Turska uvjerljiva protiv Salvadora

Reprezentacija Turske, domaćin Svjetskog nogometnog prvenstva U-20 reprezentacija, svladala je u 1. kolu C skupine u Trabzonu selekciju Salvadora s 3-0…

Salih Uçan, ofenzivni veznjak Fenerbahçea, zabio je prvi gol na utakmici u 9. minuti. Preostala dva u 46. i 64. minuti postigao je Enver Cenk Şahin.

Kolumbija i Australija odigrale su ranije u ovoj skupini 1-1. Poveli su Australci u 46. minuti preko 16-godišnjeg Daniela De Silve, najmlađeg igrača ovog turnira, a konačnih 1-1 postavio je Cordoba u 78. minuti.

Grčka je u Gaziantepu svladala Meksiko s 2-1 u D skupini. Grke je u vodstvo doveo Bouchalakis u 19. minuti, izjednačio je Espericueta u 40., a pobjedu je Grcima donio Kolovos u 89. minuti.

U drugoj utakmici skupine, Paragvaj i Mali odigrali su 1-1. Mali je poveo u 3. minuti preko Nianea, ali je već u 7. minuti konačnih 1-1 postavio Rojas.

Hrvatska selekcija će prvi nastup u F skupini u Bursi imati u nedjelju protiv Urugvaja.