Iako ga na ovoj slici nema zena francuskog nogometasa Karembeua manekenka je koja najcesce prezentira grudnjake poznatih svjetskih kreatora
Polufinale:
Uzvratne polufinalne utakmice hrvatskog kupa
Dinamo - Osijek  2 - 0
(Mesanovic 6, Agic 71)

Dinamo je deseti puta usao u finale hrvatskog kupa. Modri su nadoknadili minus iz prvog susreta u Osijeku.

(Drobne 10, Granic 21)

Varteks se zasluzeno plasirao u finale, nakon sto su anulirali prednost gostiju iz prvog susreta.

Gostujuca prednost je nestala vec u 10. minuti kada je Drobne primio loptu prsima i poslao je u sami kut pomorcevog gola. Na 2:0 povisio je Granic glavom nakon kornera koji je izveo Mumlek.
Prve polufinalne utakmice hrvatskog kupa
Osijek - Dinamo  2 - 1
(Mitu 12, Bozinovski 80 // Smoje 31 - 11m.)

Osijek je dosao u vodstvo u 12. minuti kad je Besirevic dubinskom loptom pronasao Mitua, koji gadja Butini kroz noge za 1:0. Dinamo je smanjio golom Smoje iz jedanaesterca u 31. minuti, a konacnih 2:1 postavlja Bozinovski 10 minuta prije kraja.
Pomorac - Varteks  1 - 0
(Samardzic 35)

Nagometasi Pomorca su u prvoj polufinalnoj utakmici hrvatskog kupa pobijedili Varteks 1:0 golom Samardzica u 35. minuti. Zadnjih 20 minuta je Varteks igrao s igracem manje, jer je zbog drugog zutog kartona iskljucen Kristic.

(Sedloski 47 // Halilovic 23)
Dinamo i Varteks igrali su nerjeseno 1:1 u prvoj finalnoj utakmici hrvatskog kupa.

Varteks je bio bolji u prvom poluvremenu, kada su i poveli. U 23. minuti Hrman je centrirao, a Halilovic je glavom sa sedam-osam metara poslao loptu u mrezu.

Na pocetku drugog dijela Dinamo je izjednacio nakon kornera. Najvisi u skoku bio ke Sedloski koji je glavom zabio za 1:1.

Nakon tog gola modri su bili puno bolji, ali iz nekoliko izglednih prilika nisu dosli do pobjede.

U 70. minuti nakon prekrsaja Hrmana na Mikicu u Varteksovom sesnaestercu, Madjaric je obranio jedanaesterac Agicu.

U zadnjim sekundama utakmice Granic je sa gol crte izbio Petrovicev udarac, pa Varteks sa prednoscu gola u gostima docekuje uzvrat.
Dinamo osvojio sesti kup
Uzvratna finalna utakmica hrvatskog kupa
Varteks - Dinamo  0 - 1
(Jerko Leko 32)
Dinamo je u uzvratnoj finalnoj utakmici hrvatskog kupa pobijedio Varteks 1:0 golom Jerka Leke u 32. minuti i tako je sesti puta postao pobjednik kupa.

U prvom dijelu susreta Dinamo je bio puno bolji. Modri su stvorili nekoliko izglednih prilika, ali su Mesanovic, dva puta,
te Maric i Petrovic po jednom bili neprecizni.

U 32. minuti trenutak odluke. Jerko Leko se nasao 25 metara od Varteksovog gola, namjestio se i pucao po golu. Lopta je otisla u mrezu, u gornji desni kut nemocnog Madjarica.

U drugom dijelu momcadi su bile ravnopravno, Varteks je pokusavao doci do izjednacenja, no nisu uspjeli, iako su sredinom drugog poluvremena imali sjajnu priliku kada je Mumlek uposlio Karica koji je pucao malo pokraj vratnice.